Gzyms elewacyjny

Multum wzorów pozwala na wpasowanie gzymsu elewacyjnego w każdy architektoniczny styl.

Ozdobne listwy styropianowe

Produkty ze styropianu jak ozdobne listwy styropianowe wiodą prym, ze względu na dużą funkcjonalność. Ich prosty montaż sprawia, że można je samodzielnie zainstalować. Nie wymaga to użycia specjalistycznych sprzętów, wystarczą podstawowe narzędzia jakie każdy posiada w swoim domu. Ozdobne listwy styropianowe dzięki materiałowi z jakiego są pozyskiwane, czyli lekkiego styropianu są proste w montażu. 

Ozdobne listwy styropianowe dopełnią każdą aranżacje, nadając jej nowoczesnego designu. Mogą być zastosowane pomiędzy ścianą a sufitem ale także na ścianie ozdabiając ją bądź elementy, które się na niej znajdują. Wszystkie elementy są wyprodukowane w wysokiej jakości z najlepszej jakości materiałów.

Listwy ozdobne w kuchniOzdobne listwy styropianowe

Wiele osób jeszcze nie wie, że wszystkie listwy, które produkujemy można stosować w łazience jak i kuchni. Dzięki odporności na wilgoć nadadzą się w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Gwarantujemy, że każdy rodzaj listwy będzie idealny do pomieszczenia, które jest centralnym miejscem w naszym pomieszczeniu.

Ozdobne listwy styropianowe pełnią bardzo ważną role w naszych pomieszczeniach. Pomogą wydobyć to co najważniejsze w naszych kątach czyli elegancję i nowoczesność. Gwarantujemy, że ich użycie stanie się idealnym rozwiązaniem dla każdego. 

Gzymsy

Nasi Klienci

styropianowe gzymsy

Natalia Zielińska

Producent sztukaterii najwyższej jakości i w najlepszych cenach na rynku! Prosto od producenta. Nie wierzyłam, że tak tanio będę mogła udekorować cały dom. Świetnie to wszystko wygląda. Mogę szczerze polecić!

gzymsy elewacyjne cena

Marcin Borkowski

Moja kuchnia na nowo odzyskała blask, aż chce mi się gotować. Sztukateria wewnętrzna to świetny sposób na ozdobianie pomieszczeń. Niezastąpiona metoda na miarę każdego portfela. Służy mi już bardzo długo i rzeczywiście nie zmieniła się nawet odrobinę. Jestem mega zadowolony!

gzymsy ze styropianu

Maryla Kaczmarek

Mój salon wygląda teraz o niebo lepiej, jest nie do poznania dzięki zastosowaniu listew przysufitowych. A prostota montażu to jedna z najlepszych niespodzianek, z którą ja - kobieta - poradziłam sobie sama bez żadnego problemu. Dzięki i polecam serdecznie każdemu.

Dane kontaktowe

+48 384 425 633
Świętokrzyskie
gzymsystyr453@gmail.com

Wiadomość