Gzyms elewacyjny

Multum wzorów pozwala na wpasowanie gzymsu elewacyjnego w każdy architektoniczny styl.

Listwy styropianowe do sufitu

Wiele osób marzy o przepięknie urządzonych wnętrzach. Taki efekt, można osiągnąć z pomocą listew styropianowych do sufitu. Ich nienaganne kształty i szeroki wybór są w stanie sprawić, że w pomieszczeniu odnajdziecie to czego szukacie. Listwy styropianowe do sufitu grają główne skrzypce w zachodnich nieruchomościach ale

Dekoracyjne listwy styropianowe

już w Polsce coraz częściej są widoczne. Tak świetne dekory mogą stać się centralnym miejscem w domu, jeżeli tylko dopasujecie je do pozostałych elementów w pomieszczeniu. 

Listwy styropianowe do sufitu montowane są za pomocą kleju sztukatorskiego. Jego zastosowanie może skutkować trwałymi dekoracjami, które staną się nieodłącznym elementem nieruchomości.

Dlaczego listwy są tak ważne dla pomieszczenia?

Listwy to jedyne takie produkty, które pomogą zakryć krzywe sufity nie psując przy tym reszty przestrzeni. Ich zastosowanie sprawdzi się także w aranżacjach, w których pomiędzy stykiem ściany a sufitem powstały pęknięcia czy uszkodzenia. Ponadto dzięki nim możliwe jest ukrycie wystających kabli, które dla wielu są bardzo uciążliwe. 

Jak widzicie listwy styropianowe do sufitu posiadają wiele funkcji. Dodatkowym ich atutem jest fakt, że można do nich zainstalować taśmę LED, dzięki której w waszych domach zagości nowe źródło światła.

Gzymsy

Nasi Klienci

styropianowe gzymsy

Natalia Zielińska

Producent sztukaterii najwyższej jakości i w najlepszych cenach na rynku! Prosto od producenta. Nie wierzyłam, że tak tanio będę mogła udekorować cały dom. Świetnie to wszystko wygląda. Mogę szczerze polecić!

gzymsy elewacyjne cena

Marcin Borkowski

Moja kuchnia na nowo odzyskała blask, aż chce mi się gotować. Sztukateria wewnętrzna to świetny sposób na ozdobianie pomieszczeń. Niezastąpiona metoda na miarę każdego portfela. Służy mi już bardzo długo i rzeczywiście nie zmieniła się nawet odrobinę. Jestem mega zadowolony!

gzymsy ze styropianu

Maryla Kaczmarek

Mój salon wygląda teraz o niebo lepiej, jest nie do poznania dzięki zastosowaniu listew przysufitowych. A prostota montażu to jedna z najlepszych niespodzianek, z którą ja - kobieta - poradziłam sobie sama bez żadnego problemu. Dzięki i polecam serdecznie każdemu.

Dane kontaktowe

+48 384 425 633
Świętokrzyskie
gzymsystyr453@gmail.com

Wiadomość