Gzyms elewacyjny

Multum wzorów pozwala na wpasowanie gzymsu elewacyjnego w każdy architektoniczny styl.

Gzymsy

Gzymsy pełnią role dekoracyjną. Wyróżniamy gzymsy zewnętrzne umieszczane na elewacjach budynków oraz wewnętrzne pełniące dopełnienie w mieszkaniach. Jest dość popularnym sposobem na zdobienia ścian. Uważany jest za ponad czasową i bardzo elegancką dekoracje. Gzymsy jest to dziedzina w której bezapelcyjnie nasza firma wiedzie prym. Dzięki wielu szkoleniom, produkowane przez nas gzymsy są bardzo dużej jakości dzięki czemu spiszą się na waszych budynkach przez wiele lat.

Sztukateria gzyms

Sztukateria gzyms jaką Wam oferujemy wykonywana również na indywidualne zamówienia. Pomimo tego, że nasza firma posiada wiele niepowtarzalnych wzorów, cenimy sobie Klientów posiadających własną wizje sztukaterii. Cena takiego projektu jest niska, dlatego możecie przyjść z własnymi projektami. Nasza firma zapewnia:

  • profesjonalną i miłą obsługę-kontakt z Klientem jest dla nas priorytetem. Stawiamy na uczciwą i sprawną obsługe Klienta.
  • szybkie i terminowe dostawy- wszystkie zamówienia wykonujemy na "już"
  • transport i relalizacje zamówień na terenie całej Polski oraz zagranicy
  • szkolenia w zakresie montażu naszych produktów- wiemy jak często prydaje się pomoc przy montażu dlatego zapewniamy Wam szkolenia z instalacji sztukaterii gzyms
  • dogodne warunki płatności

Gzymsy styropianowe cena

Cena naszych gzymsów styropianowych jest niska w porównaniu z innymi firmami zajmującymi się tą dziedziną. Bierze się z z faktu, że styropian z którego są produkowane nasze gzymsy pomimo swojej trwardości jest tani. Jeżeli masz więcej pytań dotyczących gzymsów i sztukaterii gzyms odwiedź nas już dziś!

Gzymsy

Nasi Klienci

styropianowe gzymsy

Natalia Zielińska

Producent sztukaterii najwyższej jakości i w najlepszych cenach na rynku! Prosto od producenta. Nie wierzyłam, że tak tanio będę mogła udekorować cały dom. Świetnie to wszystko wygląda. Mogę szczerze polecić!

gzymsy elewacyjne cena

Marcin Borkowski

Moja kuchnia na nowo odzyskała blask, aż chce mi się gotować. Sztukateria wewnętrzna to świetny sposób na ozdobianie pomieszczeń. Niezastąpiona metoda na miarę każdego portfela. Służy mi już bardzo długo i rzeczywiście nie zmieniła się nawet odrobinę. Jestem mega zadowolony!

gzymsy ze styropianu

Maryla Kaczmarek

Mój salon wygląda teraz o niebo lepiej, jest nie do poznania dzięki zastosowaniu listew przysufitowych. A prostota montażu to jedna z najlepszych niespodzianek, z którą ja - kobieta - poradziłam sobie sama bez żadnego problemu. Dzięki i polecam serdecznie każdemu.

Dane kontaktowe

+48 384 425 633
Świętokrzyskie
gzymsystyr453@gmail.com

Wiadomość