Gzyms elewacyjny

Multum wzorów pozwala na wpasowanie gzymsu elewacyjnego w każdy architektoniczny styl.

Gzymsy pośrednie ze styropianu

Gzymsy pośrednie są dość popularnym sposobem na zdobienie budynków i wnętrz Uważane są za klasyczne i ponadczasowe formy elewacyjne. Gzymsy ze styropianu dopełnią wygląd każdego domu, poprzez odpowiedni dobór każdego z dekorów. Jeżeli zdecydujemy się na gzyms należy jednak uważać aby nie przesadzić w ich doborze. Gzymsy są idealnym sposobem na ładne i efektowne wnętrza tanim kosztem. Są odporne na działanie wilgoci, dzięki temu bez problemu możesz je zamontować nawet w łazience czy kuchni.

Gzymsy na budynku

Gzymsy ze styropianu znacząco wpływają na estetykę budynku. Jeżeli chcecie aby Wasz dom wyróżniał się na tle innych budynków-zainwestuj w gzymsy pośrednie!  Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w produkcji gzymsów dlatego doskonale znamy się na Waszych potrzebach. Jeżeli pojawią się problemy podczas montażu, zadzwoń do nas lub odwiedź a nasi pracownicy pomogą Wam nawet dobrą radą.

Gzymsy ze styropianu cena

Gzymsy ze styropianu dzięki temu, że wytwarzane są z taniego materiału jakim jest styropian są bardzo tanie. Wybieranę na elewacje lub do wnętrza domu idealnie wpiszą się w każdą przestrzeń. Cena gzymsów styropianowych pośrednich oferowana przez naszą firmę jest niezwykle korzystna, ponieważ jest prosto od producenta. Nigdzie nie można znaleźć lepszych cen. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy Was do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć udanych zakupów!

Tel:+48 645 354 489

E-mail:zadzwonwez@gmail.com

Gzymsy

Nasi Klienci

styropianowe gzymsy

Natalia Zielińska

Producent sztukaterii najwyższej jakości i w najlepszych cenach na rynku! Prosto od producenta. Nie wierzyłam, że tak tanio będę mogła udekorować cały dom. Świetnie to wszystko wygląda. Mogę szczerze polecić!

gzymsy elewacyjne cena

Marcin Borkowski

Moja kuchnia na nowo odzyskała blask, aż chce mi się gotować. Sztukateria wewnętrzna to świetny sposób na ozdobianie pomieszczeń. Niezastąpiona metoda na miarę każdego portfela. Służy mi już bardzo długo i rzeczywiście nie zmieniła się nawet odrobinę. Jestem mega zadowolony!

gzymsy ze styropianu

Maryla Kaczmarek

Mój salon wygląda teraz o niebo lepiej, jest nie do poznania dzięki zastosowaniu listew przysufitowych. A prostota montażu to jedna z najlepszych niespodzianek, z którą ja - kobieta - poradziłam sobie sama bez żadnego problemu. Dzięki i polecam serdecznie każdemu.

Dane kontaktowe

+48 384 425 633
Świętokrzyskie
gzymsystyr453@gmail.com

Wiadomość