Gzyms elewacyjny

Multum wzorów pozwala na wpasowanie gzymsu elewacyjnego w każdy architektoniczny styl.

Gzymsy styropianowe

Gzymsy styropianowe są wykorzystywane wewnątrz budynku jak i na zewnątrz. Pełnią funkcje dekoracyjną jak i ochronną. Bezapelacyjnie wiodą prym na rynku pod względem ilości zamówień. Nieustannie staramy się aby nasze produkty charakteryzowała doskonała jakość, trwałość i solidne wykonanie. Gzymsy styropianowe produkowane przez naszą firmę posłużą Wam na lata. Zapewniamy Wam gwarancje, jednak z doświadczenia wiemy, że się nie przydaje ponieważ nasze gzymsy styropianowe wykonywane są z najtwardszego materiały dostępnego na rynku.

Gzyms dekoracyjny

Gzymsy dekoracyjne dają wiele możliwości tworzenia różnego rodzaju sztukaterii. Dlatego posiadamy szeroką gamę wzorów gzymsów dekoracyjnych. Zaczynając od tych klasycznych, prostych a kończąc na tych bardzo zdobionych. Oferujemy również możliwość własnego projektu gzymsów dekoracyjnych w przypadku w którym nie znaleźlibyście tych wymarzonych. Razem z naszymi specjalistami, możecie stworzyć swój indywidualny projekt, który nie będzie Was dużo kosztował. Jesteście naszą motywacją do tworzenia unikatowych wzorów przez co potrafimy sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom.

Sztukateria gzyms

Sztukateria gzyms odmieni każde Twoje pomieszczenie oraz budynek. Pod pojęciem sztukateria gzyms kryje się wachlarz elementów dekoracyjnych . Przeznaczone są do nie tylko do klasycznych wnętrz ale również nowoczesnych. Sztukaterią gzyms można kreować przestrzeń i wpływać na optyczny odbiór rozmiarów pomieszczenia.

 

Gzymsy

Nasi Klienci

styropianowe gzymsy

Natalia Zielińska

Producent sztukaterii najwyższej jakości i w najlepszych cenach na rynku! Prosto od producenta. Nie wierzyłam, że tak tanio będę mogła udekorować cały dom. Świetnie to wszystko wygląda. Mogę szczerze polecić!

gzymsy elewacyjne cena

Marcin Borkowski

Moja kuchnia na nowo odzyskała blask, aż chce mi się gotować. Sztukateria wewnętrzna to świetny sposób na ozdobianie pomieszczeń. Niezastąpiona metoda na miarę każdego portfela. Służy mi już bardzo długo i rzeczywiście nie zmieniła się nawet odrobinę. Jestem mega zadowolony!

gzymsy ze styropianu

Maryla Kaczmarek

Mój salon wygląda teraz o niebo lepiej, jest nie do poznania dzięki zastosowaniu listew przysufitowych. A prostota montażu to jedna z najlepszych niespodzianek, z którą ja - kobieta - poradziłam sobie sama bez żadnego problemu. Dzięki i polecam serdecznie każdemu.

Dane kontaktowe

+48 384 425 633
Świętokrzyskie
gzymsystyr453@gmail.com

Wiadomość