Gzyms elewacyjny

Multum wzorów pozwala na wpasowanie gzymsu elewacyjnego w każdy architektoniczny styl.

Gzymsy styropianowe sufitowe

Jeżeli chcesz, aby w Twoim domu zapanował ład i harmonia wybierz gzymsy styropianowe sufitowe. Przy dobraniu odpowiednich gzymsów przełamiesz monotonie w każdym wnętrzu. Nasza firma jako jedna z pierwszych firm w Polsce, produkuje gzymsy styropianowe jak i gzymsy wewnętrzne. Nieustannie poszerzamy nasze umiejętności, aby produkty, które produkujemy były:

  • doskonałej jakości
  • trwałe i odporne na warunki atmosferyczne
  • solidnie wykonane

Gzymsy przysufitowe

Oferowane przez nas gzymsy styropianowe sufitowe idealnie wpiszą się w każde wnętrze. Nasi klienci najczęściej wybierają je do salonu, jednak nasze gzymsy przysufitowe są idealnym rozwiązaniem do łazienki oraz kuchni ponieważ są odporne na wilgoć. Gzymsy sufitowe ozdobione w ornamenty nadadzą wnętrzu piękna i stylowego charakteru. Ponadto optycznie powiększą wnętrze. Jedną z zalet gzymsów styropianowych sufitowych jest możliwość szybkiej zmiany koloru tak aby pasowała do Waszego wnętrza. Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gzymsów sufitowych sprawdź naszą oferte a znajdziesz w niej najciekawsze propozycje pod kątem stylizowanego wzornictwa.

Montaż gzymsów

Wielu z naszych Klientów pyta o montaż gzymsów. Ich instalacja jest łatwa i przyjemna. Nie pochłania wiele czasu. Jeżeli nie jesteś pewien czy jakie gzymsy styropianowe sufitowe wybrać, odwiedź nas już dziś! Możesz również skontaktować się z nami drogą meilową i telefoniczną.

Tel:+48 657 575 854

E-mail: zadzwonplis@gmail.com

Gzymsy

Nasi Klienci

styropianowe gzymsy

Natalia Zielińska

Producent sztukaterii najwyższej jakości i w najlepszych cenach na rynku! Prosto od producenta. Nie wierzyłam, że tak tanio będę mogła udekorować cały dom. Świetnie to wszystko wygląda. Mogę szczerze polecić!

gzymsy elewacyjne cena

Marcin Borkowski

Moja kuchnia na nowo odzyskała blask, aż chce mi się gotować. Sztukateria wewnętrzna to świetny sposób na ozdobianie pomieszczeń. Niezastąpiona metoda na miarę każdego portfela. Służy mi już bardzo długo i rzeczywiście nie zmieniła się nawet odrobinę. Jestem mega zadowolony!

gzymsy ze styropianu

Maryla Kaczmarek

Mój salon wygląda teraz o niebo lepiej, jest nie do poznania dzięki zastosowaniu listew przysufitowych. A prostota montażu to jedna z najlepszych niespodzianek, z którą ja - kobieta - poradziłam sobie sama bez żadnego problemu. Dzięki i polecam serdecznie każdemu.

Dane kontaktowe

+48 384 425 633
Świętokrzyskie
gzymsystyr453@gmail.com

Wiadomość