Gzyms elewacyjny

Multum wzorów pozwala na wpasowanie gzymsu elewacyjnego w każdy architektoniczny styl.

Dekory elewacyjne

Dekory elewacyjne w dużej mierze decydują o ostatecznym wyglądzie całej aranżacji elewacji. Dekory na elewacyjne czyli zewnętrzne są różnej wielkości i mają nieograniczoną ilość wzorów. Te elementy sztukaterii zewnętrznej dodadzą stylu każdemu budynkowi, niezależnie czy jest to dom jednorodzinny, restauracja czy budynek gospodarczy. Odwiedzając naszą firme, macie gwarancję, że wybierzecie odpowiednie dekory, które wpasują się idealnie w Wasz budynek. Oferujemy również projekty indywidualne, dzięki którym będziecie mogli stworzyć swój własny projekt dekorów.

Gzymsy elewacyjne styropianowe

Gzymsy elewacyjne styropianowe to najczęściej wybierane elementy dekoracji domów. Mogą przyczynić się do szybkiej metamorfozy ścian budynków. Montowane na elewacji odmienią każdy dom w prosty sposób. Gzymsy elewacyjne styropianowe mają wiele zalet takich jak:

  • odporność na warunki atmosferyczne- dzięki temu nie musicie się martwić, że podczas niskich temperatur czy deszczów wasze gzymsy zostaną zniszczone. Przetrwają nawet najmroźniejsze zimy i ulewy.
  • nie żółkną- jest to najczęściej zadawane pytanie wśród naszych Klientów. Gzymsy elewacyjne styropianowe nie żółkną, dzięki temu biel waszych gzymsów utrzyma się na wiele lat.
  • proste w montażu- jest to jedna z największych zalet gzymsów. Nie musicie wydawać pieniędzy na ich montaż przez firmy budowlane tylko indywidualnie je zainstalować. Ich lekkość tylko ułatwi całe przedsięwzięcie
  • mały koszt-gzymsy elewacyjne styropianowe produkowane przez naszą firmę są jednymi z najtańszymi na rynku. Na ten fakt wpływa duża ilość zamówień.
  • wykonany  z najtrwardszych materiałów-dzięki temu każdy gzyms utrzyma się na długie lata.

 

Gzymsy

Nasi Klienci

styropianowe gzymsy

Natalia Zielińska

Producent sztukaterii najwyższej jakości i w najlepszych cenach na rynku! Prosto od producenta. Nie wierzyłam, że tak tanio będę mogła udekorować cały dom. Świetnie to wszystko wygląda. Mogę szczerze polecić!

gzymsy elewacyjne cena

Marcin Borkowski

Moja kuchnia na nowo odzyskała blask, aż chce mi się gotować. Sztukateria wewnętrzna to świetny sposób na ozdobianie pomieszczeń. Niezastąpiona metoda na miarę każdego portfela. Służy mi już bardzo długo i rzeczywiście nie zmieniła się nawet odrobinę. Jestem mega zadowolony!

gzymsy ze styropianu

Maryla Kaczmarek

Mój salon wygląda teraz o niebo lepiej, jest nie do poznania dzięki zastosowaniu listew przysufitowych. A prostota montażu to jedna z najlepszych niespodzianek, z którą ja - kobieta - poradziłam sobie sama bez żadnego problemu. Dzięki i polecam serdecznie każdemu.

Dane kontaktowe

+48 384 425 633
Świętokrzyskie
gzymsystyr453@gmail.com

Wiadomość