Gzyms elewacyjny

Multum wzorów pozwala na wpasowanie gzymsu elewacyjnego w każdy architektoniczny styl.

Dekoracyjne listwy styropianowe

Słysząc dekoracje widzicie pewnie balony a także kolorowe tasiemki na ścianie. Jednak my słysząc dekoracja, mamy na myśli dekoracyjne listwy styropianowe! Tak unikatowe dekory, są niemalże nieodłączną częścią dobrze zaaranżowanych pomieszczeń. Dekoracyjne listwy styropianowe sprawią, że każde pomieszczenie stanie się piękną aranżacją, którą każdy zechce mieć w swoich pomieszczeniach. 

Jeżeli jeszcze nie wiesz jaki dekor sprawi, że Twoja aranżacja nabierze nowoczesnego wyglądu, skorzystaj z oferty dekoracyjnych listew styropianowych. Sam fakt ich posiadania daje wiele możliwości dla każdego. Ze względu na to, że nie tylko mogą być instalowane między ścianą a sufitem, staje się coraz częściej wybieranym dekorem przez wszystkich. 

Czy montaż listew jest trudny?

Montaż listew nie należy do trudnych. Jednak warto jest przed ich kupnem zastanowić czy aby na pewno będą pasowały do całej aranżacji. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia, które każdy posiada w swoim domu plus klej do sztukaterii. Pomocna może okazać się skrzynka uciosowa a także ostra piłka do cięcia. Dekoracyjne listwy styropianowe przycinane są pod kątek 45 stopni a także 90. 

Pamiętaj, że dobrze wykonany montaż spowoduje, że dekoracyjne listwy styropianowe będą gościły w waszych domach przez wiele lat. 

Gzymsy

Nasi Klienci

styropianowe gzymsy

Natalia Zielińska

Producent sztukaterii najwyższej jakości i w najlepszych cenach na rynku! Prosto od producenta. Nie wierzyłam, że tak tanio będę mogła udekorować cały dom. Świetnie to wszystko wygląda. Mogę szczerze polecić!

gzymsy elewacyjne cena

Marcin Borkowski

Moja kuchnia na nowo odzyskała blask, aż chce mi się gotować. Sztukateria wewnętrzna to świetny sposób na ozdobianie pomieszczeń. Niezastąpiona metoda na miarę każdego portfela. Służy mi już bardzo długo i rzeczywiście nie zmieniła się nawet odrobinę. Jestem mega zadowolony!

gzymsy ze styropianu

Maryla Kaczmarek

Mój salon wygląda teraz o niebo lepiej, jest nie do poznania dzięki zastosowaniu listew przysufitowych. A prostota montażu to jedna z najlepszych niespodzianek, z którą ja - kobieta - poradziłam sobie sama bez żadnego problemu. Dzięki i polecam serdecznie każdemu.

Dane kontaktowe

+48 384 425 633
Świętokrzyskie
gzymsystyr453@gmail.com

Wiadomość